Nový projekt: Videa pro PrPom tým

Rozhodl jsem se, že každý týden natočím video pro tým PrPom. Naše firma teď prochází dost obtížným obdobím, ale zatím se zdá, že z toho vyjdeme zdraví a silnější než dřív. Pokud máme nakonec doopravdy uspět, nic důležitějšího, než zapálený a sehraný tým, prostě neexistuje.

Přestože jsou videa primárně určena mým kolegům, může se na ně podívat i kdokoliv mimo náš tým. Budu je natáčet tak, aby to bylo srozumitelné a zajímavé i pro vás ostatní.

0: Nulté video pro tým PrPom od Ondřeje

Dneska jsem měl u natáčení fakt trému a připadal jsem si jako ten největší amatér. A asi i ten výsledek je hodně velká fušeřina. Ale video je venku a nasdílené kolegům. Jsem hodně zvědavý na jejich komentáře v soukromé týmové skupině. Za odvahu natáčet venku jsem byl odměněn tím, že mě furt někdo rozptyloval a rušil. Ale aspoň se budu mít kam zlepšovat 😀 Video je tady:

Bulletproof coffee = neprůstřelná káva

Slíbený odkaz na dnešní inspiraci – buletproof coffee (neprůstřelný kafe) vede na rozcestník webu Code Of Life. Zatím tam najdete dva základní články, ale časem asi přibudou další. Chci k tomu poznamenat jednu věc: nepoužívám žádný medicinální houby, protože tomu prostě nerozumím. Dělám si jen základní bulletproof z těchto přísad:

  • kafe – dávám většinou 300 ml z french pressu nebo dripu
  • kokosový olej – díky němu kafe skvěle voní, dávám cca polévkovou lžíci
  • máslo – mám ho radši než ghí, kafe mi pak víc chutná, cca polévková lžíce
  • skořice – zlepšuje hospodaření těla s cukry; je třeba s ní šetřit, jinak dělá takovej nepříjemnej pocit pálení v hrdle

Tak si užijte video i kafe a já se budu těšit na ještě více neprůstřelný PrPom tým 😀

Ahoj zase v neděli!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..