Divný narozeniny a prosba o pomoc PrPom

Ahoj.

Letos jste mě zaskočili tím, kolik z vás si vzpomnělo a přáli jste mi k narozeninám. Možná máte pocit, že je to drobnost, ale mně to fakt dělá radost a vážím si toho. Hodně. Zejména dneska, protože tohle jsou fakt divný narozeniny.

Proč divný narozeniny?

Asi tušíte. Vy-víte-kdo zneužil pandemii koronaviru pro své volebně-manipulační účely, vyvolal tím obrovskou vlnu nárůstu onemocnění a nevyhutelně druhý lockdown. A to už mou firmu, PrPom, dohnalo až na samotný okraj existence.

S kolegy jsme se rozhodli, že PrPom uložíme do hibernace. K zimnímu spánku. Odhadem tak na půl roku. Co to znamená?

  • Kdo byl na PrPom nějak finančně závislý (včetně mě), hledá si na půl roku jinou práci.
  • Všechny náklady se snažíme srazit na nulu, rušíme či omezujeme služby, nájem a podobně.

Je to drsné a mně osobně zabralo asi dva týdny, než jsem se s tím vnitřně srovnal. V jednom jsme se ale s týmem PrPom shodli jednoznačně: Chceme pokračovat! Ta práce nám pořád dává smysl. A už jsme jí odvedli velký kus a jsme na to hrdí. A tak jsem se rozhodl, že vás, mé příznivce, přátele, kamarády, příbuzné a čtenáře, poprosím o pomoc: Když už mám ty narozeniny, dáte mi malý dárek? Koukněte na tohle video a pošlete ho dál. Děkuju!

PS: Rozhodně mám v plánu s vámi narozky řádně oslavit. Ale nebudou to žádné online blbosti. Rád bych vás viděl osobně. Takže to asi oslavíme někdy na jaře. A už teď se na vás těším 🙂

Ještě jednou moc děkuju. A držte se! Věřím, že ani vy to nemáte lehký.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..